Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztynek: Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku

Policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło na krajowej "7- ce". Wedłu wstępnych ustaleń kierujący renault z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 83- latek.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło wczoraj (15.07.2017) około godz. 14:00 na krajowej "7- ce" na odcinku Platyny- Rychnowo. Według wstępnych ustaleń 83- latek z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka fordem. W wyniku zderzenia kierujący renault zginął na miejscu. Fordem podróżowało 5 osób- 3 osoby dorosłe i dwójka dzieci w wieku 5 i 8 lat. Na szczęście obrażenia nie zagrażają ich życiu.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy zabezpieczyli ślady i sporządzili dokumentację. Oba pojazdy zostały zabezpieczone do sprawy. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

ab