Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Kolejne działania poszukiwawcze zaginionego 49-letniego Jana Gądka.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie po raz kolejny zwracają sie z prośbą o pomoc w odnalezieniu zaginionego 49-letniego Jana Gądka. Kolejna akcja poszukiwawcza przy wykorzystaniu wiedzy i doświadczenia funkcjonariuszy innych służb oraz specjalistycznego sprzętu, niestety nie przyniosła rezultatu.

W dalszym ciągu Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego Jana Gądka. Przypomnijmy: 49-latek dnia 20.12.2017r., po godz 17:00, wyszedł z domu przy ul. Andersa i do chwili obecnej do niego nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ubrany był w granatową, ortalionową kurtkę z kapturem. Kurtka posiadała brązowe lamówki na mankietach rękawów, wzdłuż zamka głównego oraz na kapturze. Ponadto mężczyzna miał na sobie granatowe dżinsy, brązowe buty trekingowe, siwą bluzę z kapturem oraz czarną, dzianinową czapkę. W dniu wczorajszym (04.01.2018r.) funkcjonariusze tyralierą przeszli przez łąki oraz sady znajdujące sie w pobliżu miejsca zamieszkania zaginionego Jana Gądka. Niestety wczorajsze poszukiwania nie przyniosły rezulatatu, dlatego policjanci ponawiają apel o pomoc w odnalezieniu 49-latka.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, proszone są o jak najszybszy kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod nr 997/112 lub z osobą bezpośrednio prowadzącą czynności poszukiwawcze pod nr tel. 605-549-341. Informacje można również przesyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

rp