Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Już funkcjonuje coroczny punkt kontroli autokarów przy ul. Leonharda w Olsztynie !

Przy ul. Leonharda funkcjonuje już punkt kontroli autokarów. Wszystkich zainteresowanych skontrolowaniem autobusu przed wyjazdem zapraszamy w godz. 5:30 – 8:30. WAŻNE!!! Każdy, kto chce aby kontrola odbyła się w godzinach innych niż funkcjonuje punkt, proszony jest o kontakt koniecznie KILKA DNI WCZEŚNIEJ !!!

                                                                                        

Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie informuje, że od kilku dni funkcjonuje punkt kontroli autokarów w Olsztynie przy ul. Leonharda (parking przy stadionie). Policjanci czekają na wszystkich zainteresowanych kontrolą codziennie w godzinach od 5:30 – 8:30. W trakcie takiej kontroli funkcjonariusze rzetelnie sprawdzą stan techniczny pojazdu, czas pracy kierowcy jak również jego stan trzeźwości.

WAŻNE!!! Każdy, kto chce zgłosić kontrolę autobusu przed wyjazdem, w godzinach innych niż podane w ogłoszeniu, proszony jest o kontakt KILKA DNI WCZESNIEJ !!! z WRD KMP w Olsztynie pod numerami tel. : 89 522 38 80 (sekretariat) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: naczelnik.wrd@olsztyn.ol.policja.gov.pl


ik