Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn /Olsztynek: Policjanci zakończyli pierwszy cykl zajęć, podczas których uczyli technik samoobrony mieszkanek gm. Olsztynek

Funkcjonariusze z Olsztynka zakończyli pierwszy cykl projektu, w ramach którego prowadzili nieodpłatne zajęcia samoobrony dla mieszkanek regionu. Policjanci uczyli podstawowych technik samoobrony i zdradzali jak się zachowywać, by nie doszło do ataku.

                         

St. sierż. Adam Mikołajczyk i st. post. Mariusz Kowalczyk to funkcjonariusze pełniący na co dzień służbę w Komisariacie Policji w Olsztynku. Są pomysłodawcami projektu, w ramach którego prowadzili zajęcia samoobrony dla kobiet ze swojego regionu. Policjanci uczyli podstawowych technik samoobrony ale także sposobów zachowania, by nie stać się ofiarą ataku. Założeniem organizatorów było również dążenie do podniesienia u kobiet pewności siebie, zwłaszcza w sytuacjach trudnych, które mogą zdarzyć się w ich życiu.

                        

Pierwszy cykl zajęć został pomyślnie zakończony. Poinformujemy Państwa o kolejnej edycji, a tymczasem życzymy bezpiecznych powrotów do domów !


ik