Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn/Barczewo: Nietrzeźwy ojciec opiekował się dwójką swoich dzieci

Policjanci z Komisariatu Policji w Barczewie interweniowali wobec ojca, który mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie opiekował się dwójką swoich dzieci. Policjanci o tym zdarzeniu poinformują Sąd Rodzinny i Nieletnich, który zdecyduje o karze dla nieodpowiedzialnego ojca.

Wczoraj (12.06.2018r.) po godzinie 21:00 do komisariatu policji w Barczewie zadzwoniła kobieta, która poinformował oficera dyżurnego, że jej mąż w stanie nietrzeźwości opiekuje się dwójką ich dzieci. Gdy 26-latek pijany opiekował się dziećmi, jego partnerka była w tym czasie w pracy. Gdy wróciła do domu w którym zastała pijanego partnera postanowiła wezwać policję.


Policjanci zbadali stan trzeźwości mężczyzny – alkomat wykazał ponad dwa promile alkoholu w jego organizmie. Na szczęście, dzieciom w wieku 5 i 7 lat, którymi opiekował się nieodpowiedzialny ojciec nic złego się nie stało. Mimo wszystko, policjanci o nieodpowiedzialnym zachowaniu 26-latka zgodnie z procedurą poinformują Sąd Rodzinny i Nieletnich, który dokładnie sprawdzi czy mężczyzna swoim zachowaniem nie naraził dzieci na niebezpieczeństwo.

rp