Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Ponowny apel policji o pomoc w identyfikacji zwłok mężczyzny

Komenda Miejska Policji w Olsztynie po raz kolejny zwraca się z prośbą o pomoc w identyfikacji n/n zwłok mężczyzny wyłowionego w dniu 10.06.2018r. z jeziora Długiego.

Przypomnijmy- do tragicznego zdarzenia doszło w dniu 10.06.2018r. na terenie jeziora Długiego w Olsztynie. Policjanci wyłowili z jeziora mężczyznę z raną postrzałową głowy. Przyczyną śmierci było prawdopodobnie samobójstwo. Po kilku dniach od tragedii policjanci wyłowili z jeziora również broń z której padł śmiertelny strrzał. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Rysopis mężczyzny: wiek około 40 lat, wzrost około 180 cm, włosy krótko przystrzyżone koloru rudego, wydatny brzuch. Mężczyzna prawdopodobnie często chodził w czapce typu baseballówka oraz mógł nosić okulary korekcyjne.

Do chwili obecnej nie została ustalona tożsamość denata. Zarówno rodzina jak i znajomi nie zgłosili zaginięcia opisanego w komunikacie mężczyzny. Nie wykluczone, że denat może być obcokrajowcem. Dlatego ponownie prosimy o zapoznanie się z wizerunkiem mężczyzny oraz o rozpowszechnienie go w jak najszerszym kręgu w celu ustalenia i odnalezienia jego rodziny lub znajomych, którzy mogliby potwierdzić lub pomóc w identyfikacji zwłok. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Komendą Miejska Policji w Olsztynie, pod nr tel. 603 396 125. (to nr do f-usza nadzorującego sprawę - nadkom. Tomaszem Filipowicz)

rp