Olsztyn: Odpowie za posiadanie narkotyków - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci olsztyńskiego wydziału zwalczającego przestępczość narkotykową zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Łącznie, funkcjonariusze zabezpieczyli 26 gramów marihuany, młynek i wagę elektroniczną.

Pod koniec ubiegłego tygodnia, policjanci z wydziału narkotykowego olsztyńskiej jednostki wpadli na trop młodego mężczyzny, który mógł posiadać środki odurzające. Na podstawie zebranych informacji, funkcjonariusze pojechali pod ustalony wcześniej adres aby sprawdzić tą informację. Podejrzany o posiadanie narkotyków mężczyzna, został zauważony w chwili, gdy wsiadał do swojego samochodu. Policjanci, wylegitymowali 22-letniego mieszkańca Olsztyna. Okazało, się, że młody człowiek miał przy sobie, schowane w kieszeniach spodni zawiniątko – jak się okazało była to marihuana.

Następnie, funkcjonariusze przystąpili do przeszukania zajmowanego przez 22-latka mieszkania. Podczas czynności, znaleźli oni kolejne partie narkotyków. Łącznie, policjanci znaleźli i zabezpieczyli 26 gramów marihuany, młynek i wagę elektroniczną. Za posiadanie środków odurzających, 22-latkowi może teraz grozić kara do trzech lat pozbawienia wolności.

rp