Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Policjanci poszukują świadków kradzieży motorówki wraz z przyczepką z terenu Słonecznej Polany

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poszukują sprawcy, który ukradł mieszkańcowi gm. Nadarzyn motorówkę z przyczepką. Do kradzieży doszło w sobotę, w godzinach popołudniowych, na terenie Przystani Słoneczna Polana w Olsztynie. Poszukujemy świadków zdarzenia bądź osób, które posiadają informacje dotyczące miejsca ukrycia przedmiotów.

Do kradzieży motorówki marki ROTAX z 2004 roku z przyczepką marki KLINN doszło w ubiegłą sobotę (29.09.2018r),w godzinach 17.30 - 18.30, na terenie Przystani Słoneczna Polana, przy ul. Sielskiej 38A. Przyczepa z łodzią podłączona była do zaparkowanego białego renault. Właściciel oszacował straty na 43.000 zł.

Osoby, które były świadkami zdarzenia, bądź posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy kradzieży, bądź miejsca ukrycia przyczepki i łodzi, proszone są o kontakt z Komendą Miejska Policji pod nr tel.: 112(alarmowy), 89 522 38 30 (sekretariat), 601 457 510 (oficer prasowy), lub mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Zapewniamy anonimowość.

ik/ks

  • Zabezpieczona łódka
    Zabezpieczona łódka