Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Pomóżcie policji ustalić tożsamość mężczyzny

Policjanci w wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą olsztyńskiej jednostki prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości starszego mężczyzny podejrzewanego o oszustwo. Przedmiotem oszustwa był komputer, który po wpłacie umówionej kwoty nigdy nie trafił do nowego właściciela.

Pomóżcie policji ustalić tożsamość starszego mężczyzny podejrzanego o oszustwo. Oszust działający na terenie Olsztyna zdołał wyłudzić pieniądze przynajmniej od jednej osoby, której oferował do sprzedaży komputer. Po przekazaniu przez poszkodowanego umówionej kwoty pieniędzy tj. ponad tysiąca złotych starszy mężczyzna po chwili miał wrócić z komputerem. Niestety, ślad po nim zaginął.

W celu uprzedzenia mieszkańców Olsztyna aby nie padli ofiarą oszusta, policjanci publikują wizerunek mężczyzny mającego związek z tym nielegalnym procederem. Jednocześnie zwracają się z prośba o pomoc w ustaleniu tożsamości podejrzewanego o oszustwo mężczyzny. Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą, osobiście przy ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 3 w Olsztynie lub z osobą prowadzącą postępowanie pod nr tel. 89 522 48 28. Informacje można również wysyłać mailowo: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

rp