Aktualności

KMP Olsztyn: „FOSa dzieciom i seniorom” - kompletujemy paczki na świąteczne prezenty

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wziąć udział w akcji niesienia pomocy najbardziej potrzebującym „FOSa dzieciom i seniorom”. Każdy z nas życzyłby sobie aby mikołaj o nas nie zapomniał. Tym bardziej jest nam miło poinformować, że zarówno policjanci jak i pracownicy cywilni aktywnie włączyli się w akcję charytatywną i są na etapie zbiórki prezentów, które ostatecznie trafią pod choinkę do najbardziej potrzebujących. Każdy może zostać świętym Mikołajem.

Z radością chcielibyśmy poinformować, że Komenda Miejska Policji w Olsztynie przyłączyła się do realizacji akcji niesienia pomocy najbardziej potrzebującym pn. "FOSa dzieciom i seniorom". Przedsięwzięcie o szczytnym charakterze polega na obdarowaniu świątecznymi prezentami osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji życiowej - dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, żyjących w trudnych warunkach, starszych a także schorowanych osób.

Szlachetna zbiórka cieszy się dużym zainteresowaniem ale wierzymy, że stać nas na znacznie więcej. Akcja kończy się szóstego grudnia, kilka tygodni przed gwiazdką – Mikołaj potrzebuje jeszcze odrobinę czasu na posortowanie i spakowanie prezentów aby w ten dla wielu najważniejszy dzień w roku trafiły one w odpowiednie ręce. Celem zbiórki jest sprawienie aby na buziach osób do których będą adresowane paczki pojawił się uśmiech.

Policjanci i pracownicy cywilni, którzy zdecydują się wesprzeć szlachetną zbiórkę mogą przekazywać upominki bezpośrednio do sekretariatu Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie. Nawet najmniejsza rzecz może sprawić komuś radość. Zachęcamy do przekazywania słodyczy, książek, zabawek, przyborów szkolnych… .

Wspólnie podarujmy DZIECIOM I SENIOROM - RADOŚĆ !

ep/rp