Policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie

Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy! Na ulicach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego policjanci emitują komunikaty ostrzegawcze przez megafony z radiowozów.

Od wczoraj (24.03.2020) na terenie Olsztyna i powiatu olsztyńskiego z policyjnych radiowozów emitowane są przez megafon komunikaty głosowe z związku z panującą na terenie całego kraju epidemią koronawirusa. Ich celem jest przede wszystkim przypomnienie mieszkańcom o zachowaniu środków ostrożności po to, by zminimalizować ryzyko rozprzestrzenienia się wirusa.

Na ulicach miast słychać hasło: "(...) W związku z epidemią koronawirusa prosimy nie grupować się i dla własnego bezpieczeństwa pozostać w domach (...)". "apelujemy zostańcie w domach.."

Zwracamy się z kolejnym przesłaniem o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. Solidaryzujmy się z całym społeczeństwem przystępując do akcji #zostanwdomu.

 

Ładowanie odtwarzacza...

Ładowanie odtwarzacza...
1.56 MB