Pomóż Policji w identyfikacji osób

Olsztyn: Rozpoznajesz te osoby? Zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą sprawę przywłaszczenia firmowej torby papierowej z zawartością perfum. W toku prowadzonych czynności zabezpieczyli nagranie, na którym zarejestrowany został wizerunek kobiety i mężczyzny, którzy są odpowiedzialni za zabranie pozostawionej w tramwaju torby z zwartością i potraktowaniu jej jako własnej. Wszystkie osoby, które rozpoznają sprawców ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą sprawę przywłaszczenia firmowej torby papierowej z zawartością perfum. W toku prowadzonych czynności zabezpieczyli nagranie, na którym zarejestrowany został wizerunek kobiety i mężczyzny, którzy są odpowiedzialni za zabranie pozostawionej w tramwaju torby z zwartością i potraktowaniu jej jako własnej.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę i/lub kobietę ze zdjęć proszone są o kontakt z funkcjonariuszami  z ul. Partyzantów 23, pod numerem telefonu 601 457 510 lub za pośrednictwem e-mail: prasowy@olsztyn.ol.policja.gov.pl

ik