Pomóż Policji w identyfikacji osób

Olsztyn: Uszkodził drzwi w zaparkowanym samochodzie. Pomóż Policji w ustaleniu sprawcy

Wydział dw. Z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia wizerunku mężczyzny, który na stacji benzynowej bez wyraźnego powodu wyrwał klamkę w drzwiach forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. W celu jak najszybszego dotarcia do sprawcy przestępstwa, Policja publikuje wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia.

Pod koniec grudnia 2018 roku na stacji paliw przy ul. Śliwy w Olsztynie nieznany mężczyzna poprzez wyrwanie klamki dokonał zniszczenia drzwi forda mondeo. Właściciel pojazdu oszacował straty na kwotę ponad 1400 zł. Wizerunek mężczyzny podejrzanego o przestępstwo określone w art. 288§1 kk został zarejestrowany przez kamerę monitoringu stacji paliw, dzięki czemu Policja ma możliwość o zwrócenie się z pomocą w rozpoznaniu sprawcy zniszczenia mienia.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciu proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 44 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

rp