Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukiwany sprawca przywłaszczenia plecaka

Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za przywlaszczenie plecaka m-ki Vens. W plecaku znajdował się m.in. zegarek m-ki Empario Armani. Właściciel plecaka ocenił wartość utraconego mienia na kwotę ponad tysiąca złotych. Zdarzenie miało miejsce w jednej z olsztyńskich restauracji przy Pl. Roosevelta w Olsztynie.

Rysopis sprawcy: mężczyzna w wieku około 45-50 lat, wysoki, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego ostrzyżone na krótko, na twarzy ma wąś koloru czarnego. Sprawca przywłaszcenia w chwili zdarzenia ubrany był w kurtke koloru czarnego sięgającą za biodra, spodnie koloru ciemnego i buty sportowe.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 89 522 38 30 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

rp

  • Wizerunek sprawcy przywłaszczenia mienia z opisem w komunikacie
    Wizerunek sprawcy przywłaszczenia mienia
  • Wizerunek mężczyzny odpowiedzialnego za przywłaszczenia mienia. Mężczyzna w wieku około 45-50 lat, szczupłej budowy ciała ubrany w kurtkę sięgającą za biodra, buty sportowe i ciemne spodnie. Na twarzy ma wąsy koloru czarnego. Przywłaszczył plecak w którym był zegarek. Łączna wartość strat to ponad tysiąc złotych.
    Wizerunek sprawcy przywłaszczenia mienia