Pomóż Policji w identyfikacji osób

Uszkodził szlaban i odjechał – pomóż Policji w ustaleniu sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, prowadzą czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zniszczenia szlabanu. Straty jakie wyrządził nieznany mężczyzna na szkodę Wspólnoty Mieszkaniowej, wynoszą ponad 2 tysiące złotych. W pobliżu szlabanu zainstalowane są kamery i właśnie zapis z tych urządzeń publikuje Policja, aby opublikować wizerunek podejrzanego mężczyzny.

Komenda Miejska Policji w Olsztynie prowadzi czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie szlabanu. Do zdarzenia doszło w nocy z 26 na 27 listopada 2018 roku w Olsztynie przy ul. Bartąskiej. Nieznany mężczyzna siłowo podniósł szlaban, po czym wjechał swoim samochodem na teren posesji. Sprawca zniszczenia mienia wyrządził straty na rzecz wspólnoty mieszkaniowej na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 7.84 MB)

W miejscu zdarzenia był zainstalowany monitoring dzięki któremu Policja ma możliwość opublikowania wizerunku mężczyzny, który jest odpowiedzialny za ten czyn. Na nagraniu widać jak mężczyzna wysiada ze swojego samochodu, wyłamuje szlaban, a następnie wjeżdża na posesję. Na takie zachowania nie będzie przyzwolenia, a sprawca powinien odpowiedzieć za to co zrobił i ponieść konsekwencje prawne swojego zachowania.

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać drogą telefoniczną pod nr tel. 89 522 34 24 lub mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

rp/kw

Powrót na górę strony