Pomóż Policji w identyfikacji osób

Przywłaszczył portfel i posługiwał się skradzioną kartą bankomatową

Data publikacji 13.11.2019

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny, który w połowie października przywłaszczył znaleziony portfel. Widoczny na załączonych fotografiach mężczyzna korzystał również z karty bankomatowej należącej do pokrzywdzonej kobiety. Sprawca przestępczego procederu poprzez płatności zbliżeniowe oraz wypłaty z bankomatów na terenie Olsztyn uszczuplił konto właścicielki o blisko 2 tysiące złotych. Wypłaty pieniędzy w bankomatach były możliwe, ponieważ kobieta, oprócz karty bankomatowej miała jeszcze w portfelu kartkę z zapisanym pinem do karty.

Kamery monitoringu, zarejestrowały wizerunek sprawcy przestępstwa m.in. w rejonie ulic Kołobrzeskiej, Dąbrowszczaków, Kościuszki, Mrongowiusza, Kopernika czy Pl. Pułaskiego. Olsztyńska Policja zwraca się z apelem do wszystkich osób, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę i mogą przyczynić się do ustalenia jego tożsamości.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu, osobiście przy ul. Partyzantów 23 w Olsztynie lub pod nr telefonu 47 731 38 32 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl

rp

Powrót na górę strony