Pomóż Policji w identyfikacji osób

Rzucił butelką i rozbił w autobusie szybę – pomóż w ustaleniu sprawcy zniszczenia mienia

Policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności zdarzenia zaistniałego w Olsztynie w dniu 19 kwietnia 2020 roku na ul. Limanowskiego, w którym doszło do uszkodzenia tylnej szyby autobusu komunikacji miejskiej. Zdarzenie zarejestrowała kamera zainstalowana w pojeździe. Mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany na nagraniu bez przyczyny rzucił w stronę autobusu prawdopodobnie szklaną butelką.

Policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości mężczyzny, który jest odpowiedzialny za rozbicie szyby w autobusie komunikacji publicznej. I choć straty w mieniu sięgają kilkuset złotych, to na szczęście w tym zdarzeniu nikt z osób postronnych nie ucierpiał. Nie ulega wątpliwości, że obok aktu wandalizmu nie możemy przejść obojętnie i należy zrobić wszystko, aby jak najszybciej ustalić tożsamość i dotrzeć do mężczyzny odpowiedzialnego za zniszczenie mienia – dlatego pomóż Policji w ustaleniu sprawcy przestępstwa. 

Ładowanie odtwarzacza...

Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału d/w z Przestępczością p-ko Mieniu­­­­­ pod nr telefonu 89 522 34 94 a także 112. Informacje można również wysyłać mailowo: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl

rp