Pomóż Policji w identyfikacji osób

Ukradł rower – teraz szuka go Policja

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież roweru. Właściciel jednośladu wycenił jego wartość na kwotę 800 złotych. Każdy, kto posiada informacje dot. sprawcy kradzieży lub przedmiotu przestępstwa proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji.

Kradzież miała miejsce w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego 50 w dniu 4 września 2020 r. Przedmiotem przestępstwa był rower typu „górski” m-ki Scott Aspect 60 o wartości 800 zł. W pobliżu miejsca kradzieży roweru znajdował się monitoring, którego zapisy zabezpieczyli policjanci pracujący nad wyjaśnieniem tej sprawy. Dzięki nagraniom, policjanci mają możliwość opublikowania wizerunku sprawcy przywłaszczenia roweru oraz samego zdarzenia.

 

Opis filmu: Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież roweru. Właściciel jednośladu wycenił jego wartość na kwotę 800 złotych. Każdy, kto posiada informacje dot. sprawcy kradzieży lub przedmiotu przestępstwa proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji. Nagranie momentu kradzieży jednośladu pozostawionego przy barierce. Widać wizerunek mężczyzny w średnim wieku - sprawcę kradzieży. Do komunikatu dołączono film z audiodeskrypcją.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 33.63 MB)

 

Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę proszone są o kontakt z olsztyńską jednostką Policji. Informacje można przekazywać bezpośrednio do policjanta zajmującego się wyjaśnieniem tej sprawy dzwoniąc pod nr tel. 47 73 138 30 / 112 lub mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Za pomoc w ustaleniu sprawcy kradzieży roweru z góry dziękujemy. Pomocą w rozwiązaniu tej sprawy będzie również udostępnienie tej informacji wraz z nagraniem w mediach, tak aby wizerunek sprawcy przestępstwa mógł dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców.

(rp)

Pliki do pobrania

  • 18.35 MB
    Film z audiodeskrypcją
Powrót na górę strony