Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy przyczyny pożaru - szukamy świadków

Olsztyńscy policjanci szukają świadków pożaru 8 samochód, do którego doszło w lutym 2021 roku na ul. Mroza. Wszystkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia można przekazywać osobiście, telefonicznie lub mailowo do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności i przyczyny pożaru do którego doszło 20 lutego 2021 roku ok. godz. 1:30 w nocy na ul. Mroza w Olsztynie. W wyniku zdarzenia doszło do zniszczenia 8 pojazdów o łącznej wartości ponad 70 tysięcy złotych. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki. W sprawie został powołany biegły z zakresu pożarnictwa. Jego opinia będzie kluczowa w ustaleniu przyczyn pożaru.

Już teraz olsztyńscy policjanci zwracają się do świadków zdarzenia, którzy mogą przyczynić się do wyjaśnienie okoliczności zdarzenia. Zwracamy się szczególnie z apelem do kierowców, którzy swoje samochody mieli wyposażone w wideorejestratory. Informacje można przekazywać pod numerem telefonu 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub bezpośrednio do osoby prowadzącej postępowanie 47 731 38 50. Informacje można przekazywać również mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

(aj)

Powrót na górę strony