Posterunek Policji w Stawigudzie - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Posterunek Policji w Stawigudzie

dzielnicowi
rejon i

 

nadkom. Małgorzata Rolińska

 

11-034 Stawiguda, ul. Warszawska 7/1
tel.+48 (89) 512 62 00
kom. 697 880 124

e-mail: dzielnicowy.olsztynek5@ol.policja.gov.pl

Zadanie priorytetowe:

Stawiguda, ul. Warszawska i ul. Olsztyńska - spożywanie alkoholu w miejscu publicznym

 

Rejon odpowiedzialności:

Miodówko, Gryźliny, Zielonowo, Zezuj, Wymój, Rybaki, Pluski (ul. Klonowa, Pluszna, Polna, Szuwarowa, Leśna, Jeziorna, Akacjowa, Słoneczna, Mokra, Bartąska, Pogodna, Żurawia, Lawendowa, Brzegowa, Kwiatowa, Świerkowa,Wspólna, Hotelowa, Korzenna , Modrzewiowa, Sportowa, Dębowa, Sosnowa), Stawiguda (ul. Ceglana, Kolejowa, Fermowa, Warmińska, Przemysłowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Prosta, Wrzosowa, Jaśminowa, Morelowa, Wiśniowa, Kalinowa, Warszawska, Jarzębinowa), Majdy ,Kręsk Stawiguda ul. Warszawska, Dobra, Koralowa, Perłowa, Irysowa,Słoneczna , Ogrodowa, Kwiatowa, Leśna, Łąkowa, Polna, Brzozowa, Makowa, Sosnowa , Bławatkowa , Lipowa , Cicha , Pogodna , Jasna , Akacjowa , Sadowa , Rumiankowa , Kalinowa , Wiśniowa , Morelowa , Jaśminowa , Brzoskwiniowa , Piaskowa , Różana , Chabrowa , Piękna, Bukowa, Rubinowa, Koralowa, Jesionowa, Dębowa, Parkowa, Świerkowa, Grabowa, Klonowa, ul. Ceglana, Kolejowa,Fermowa, Warmińska, Przemysłowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Prosta, Wrzosowa, Jasminowa, Morelowa, Wiśniowa, Kalinowa , Warszawska, Jarzębinowa, Gągławki 

 

Rejon ii

 

sierż. szt. Łukasz Górka

11-034 Stawiguda, ul. Warszawska 7/1
tel.+48 (89) 512 62 00
kom. 697 880 145

e-mail: dzielnicowy.olsztynek6@ol.policja.gov.pl

Zadanie priorytetowe:

W miejscowości Dorotowo - spożywanie alkoholu w miejscu publicznym

Rejon odpowiedzialności:

Ruś, Dorotowo (nieparzyste), Zazdrość, Binduga, Jaroty (ul. Stawigudzka, Kryształowa, Porcelanowa, Bartąska), Bartąg (ul. Tęczowy, Cudna, Urocza, Gietrzwałdzka, Miła, Nad Łyną, Miętowa, Gościniec Niborski, Zielona, Św. Jana, Kolorowa, Zielna, Błękitna, Zgodna, Gościnna, Łańska, Przytulna, Radosna, Wspólna, Dębowa, Grabowa, Akacjowa, Przyrodnicza, Kwiatowa, Irysowa, Nagietkowa, Wrzosowa, Fiołkowa, Liliowa, Jaśminowa, Brzozowa, Jeziorna, Makowa, Lawendowa, Różana, Lipowa, Chabrowa, Klonowa, Rumiankowa), Bartążek (ul. Olchowa, Warmiński Las, Leśna, Iglasta, Paprociowa, Polna, Kielary, Liściasta, Morenowa), Tomaszkowo ul. Borsucza, Sarnia, Wilcza, Myśliwska, Żbika , Zajęcza , Żurawia , Perkoza ,  Szantowa , Woda , Sielawki , Wagi , Wulpińska , Rejsowa , Fregaty , Żaglowa , Stynki , Łabędzia 1-66, Panny , Koziorożca , Jeziorna , Kormorana , Strzelca , Widokowa, Brzanki, Wędkarska.