Olsztyn: Odpowie za posiadanie i uprawę marihuany - O nas - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Olsztyn: Odpowie za posiadanie i uprawę marihuany

Policjanci z Wydziału dw. Z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. 28-latek zajmował się również uprawą i hodowlą zakazanej rośliny. Dzisiaj mężczyzna usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie kontynuując wcześniejsze działania związane z dotarciem i zatrzymaniem osób zajmujących się posiadaniem i hodowlą narkotyków trafili na kolejną osobę trudniącą się tym nielegalnym procederem.

Wczoraj (27.09.2017) po południu, funkcjonariusze kryminalni weszli i przeszukali pod kątem posiadania środków odurzających kolejne mieszkanie. Tym razem, policjanci zainteresowali się mieszkaniem w którym przebywał 28-letni mieszkaniec Olsztyna. Podczas przeszukania lokalu, funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli kilka gramów gotowego suszu nielegalnej rośliny oraz jeden krzak konopii indyjskich.

28-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś usłyszy zarzut posiadania i uprawy środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mieszkańcowi Olsztyna może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

rp