Rzeczy odzyskane

Strona znajduje się w archiwum.

W związki z trwającą kampanią 16 dni Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet i przypadającym na dzień 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, Komenda Miejska Policji w Olsztynie organizuje debatę społeczną.

Data publikacji 03.12.2015

W związki z trwającą kampanią 16 dni Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet i przypadającym na dzień 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, Komenda Miejska Policji w Olsztynie organizuje debatę społeczną podczas której wspólnie będziemy odpowiadać na pytania m.in. czym są prawa człowieka?. Opowiemy o handlu ludźmi jako procederze godzącym w prawo ludzi do wolności, oraz wyjaśnimy zależność między prawami człowieka a uprawnieniami Policji.

W związki z trwającą kampanią 16 dni Przeciwko Przemocy Wobec Kobiet i przypadającym na dzień 10 grudnia Międzynarodowym Dniem Praw Człowieka, Komenda Miejska Policji w Olsztynie organizuje debatę społeczną podczas której wspólnie będziemy odpowiadać na pytania m.in. czym są prawa człowieka?.  Opowiemy o handlu ludźmi jako procederze godzącym w prawo ludzi do wolności, oraz wyjaśnimy zależność między prawami człowieka a uprawnieniami Policji.

Powrót na górę strony