Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek mężczyzny, który wybił szybę w autobusie łokciem

Publikujemy wizerunek mężczyzny podejrzewanego o uszkodzenie mienia. Do zdarzenia doszło w autobusie na terenie miasta. Wartość strat to ponad 2,5 tysiąca złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia mienia tj. wybicie szyby w drzwiach autobusu o łącznej wartości strat ponad 2,5 tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 13 listopada 2022 roku w autobusie, który zatrzymał się na przystanku na ul. Armii Krajowej w Olsztynie. Niepokorny pasażer przy wyjściu wybił prawym zgiętym łokciem szybę w jednym ze skrzydeł środkowych drzwi autobusu.

W trackie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu na którym widać mężczyznę szczupłej budowy ciała w czapce z daszkiem, o ciemnych włosach, ubranego w kurtkę koloru czarnego i spodnie koloru czarnego.

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 73 138 30, 47 731 34 24, 47 731 34 64  lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.

 

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę podejrzewanego za uszkodzenia mienia.

 

Film Nagranie przedstawia mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenia mienia

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenia mienia.

Pobierz plik Nagranie przedstawia mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenia mienia (format mp4 - rozmiar 9.87 MB)

 

 

(pż/tm)

 

Powrót na górę strony