Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży perfum

Data publikacji 17.03.2023

Publikujemy wizerunek dwóch młodych mężczyzn mogących mieć związek z kradzieżami perfum w drogerii na terenie jednej z galerii handlowych w Olsztynie. Łączna wartość strat to prawie 1000 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji dwóch młodych mężczyzn widocznych na filmie są proszone o kontakt z olsztyńskimi policjantami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości prawie 1000 złotych. Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie Olsztyna.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringów, na którym widać dwóch młodych mężczyzn mogących mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych dwóch mężczyzn widocznych na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 36 24, 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia anonimowość.
(pż)
Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia dwóch młodych mężczyzn w drogerii.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia dwóch młodych mężczyzn w drogerii.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 6.6 MB)

Powrót na górę strony