Pomóż Policji w identyfikacji osób

Rozpoznajesz tego mężczyznę? To sprawca kradzieży pojazdu!

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież osobowego seata. Do zdarzenia doszło 13 marca b.r. na osiedlu Tęczowy Las. Osoba odpowiedzialną za to zdarzenie jest widoczny na nagraniu mężczyzna, który przy wykorzystaniu narzędzi pokonał zabezpieczenia drzwi prowadzących na parking a następnie włamał się do zaparkowanego pojazdu, którym odjechał.

Sprawca przestępstwa porzucił skradziony wcześniej pojazd w okolicy Nowej Wsi w gm. Purda. Pojazd, którym się poruszał uległ awarii przez co nie mógł on dalej kontynuować jazdy. I choć pojazd udało się odzyskać, to tożsamość sprawcy kradzieży nadal pozostaje nieznana. Policjanci zabezpieczyli nagrania z okolicznych monitoringów, m.in. ten na którym zarejestrowany został wizerunek podejrzewanego o kradzież mężczyzny.

 

Opis filmu: Nagranie przedstawiające wizerunek mężczyzny podejrzewanego o kradzież pojazdu z terenu parkingu podziemnego. Mężczyzna wchodzi na klatkę schodową, skąd poprzez uszkodzenie drzwi wchodzi na parkin podziemny.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 40.75 MB)

Osoby, które rozpoznają widocznego na nagraniu mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 24 / 47 73 138 30. Informacje można również przesyłać mailowo: joanna.burakiewicz-olbrys@olsztyn.ol.policja.gov.pl – Policja zapewnia anonimowość.

(rp)

Pliki do pobrania

  • 11.87 KB
    deskrypcja do filmu
Powrót na górę strony