Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukujemy świadków zdarzenia kryminalnego

Policjanci poszukują świadków, którzy mogą przyczynić się ustalenia okoliczności kradzieży paliwa z jednej posesji na terenie Dywit. Wszyscy, którzy posiadają informacje na temat zdarzenia są proszeni o kontakt z funkcjonariuszami z Posterunku Policji w Dywitach.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Dywitach poszukują świadków, którzy mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności i zatrzymania sprawców kradzieży kilkuset litrów paliwa z jednej z posesji na terenie Dywit.  Do zdarzenia doszło w nocy 21.04.2021 roku. W trakcie czynności policjanci ustalili, że potencjalni sprawcy o godz. 5:00-5:02 mogli poruszać się trzema samochodami osobowymi nieznanych marek na DK 51 na ul. Olsztyńskiej w Dywitach w kierunku Olsztyna.

Policjanci zwracają się z apelem do osób, którzy tego dnia i o tej godzinie podróżowali na DK 51 (ul. Olsztyńską) i mogli zauważyć pojazdy, którymi poruszali się potencjalni sprawcy. Swój apel kierujemy w szczególności do kierowców, którzy swoje samochody mieli wyposażone w wideorejestratory. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt pod nr tel.: 47 73 115 62, 47 731 15 61 lub 47 731 34 24.
(aj)

 

Powrót na górę strony