Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukujemy świadków zdarzenia drogowego przy ul. Głowackiego w Olsztynie

Policjanci poszukują świadków kolizji drogowej, do której doszło 9 lipca 2021 roku przy ul. Głowackiego 1 w Olsztynie. Wszyscy, którzy posiadają informacje na temat zdarzenia drogowego są proszeni o kontakt z funkcjonariuszami z olsztyńskiej jednostki Policji.

Funkcjonariusze z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 9 lipca 2021 roku ok. godz. 20:00 przy ul. Głowackiego 1 w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany na chwilę obecną kierujący samochodem osobowym najprawdopodobniej marki Ford Focus wykonując manewr cofania najechał na barierki budynku, w wyniku czego doszło do ich uszkodzenia. Sprawca kolizji drogowej oddalił się z miejsca zdarzenia. Z powodu braku zapisu z monitoringu umożliwiającego jednoznaczne ustalenie pojazdu uczestniczącego w kolizji, policjanci prowadzący postępowanie zdecydowali się opublikować materiał ze zdarzenia.

Wszystkie osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod nr tel.: 47 731 38 92 lub mailowo naczelnik.prewencja@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Informacje można również przekazywać osobiście w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przy ul. Pstrowskiego 3.

(aj)

 

  • Zdjęcie przedstawia zrzut ekranu z monitoringu a nim widoczne jest auto uczestniczące z zdarzeniu drogowym.
Powrót na górę strony