Pomóż Policji w identyfikacji osób

Szukamy kobiety z nagrania

Olsztyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości widocznej na nagraniu kobiety. Policyjne dochodzenie prowadzone jest w związku z kradzieżą perfum wartych ponad 600 zł, do której doszło pod koniec lipca w jednej z olsztyńskich drogerii w centrum miasta. Jeśli rozpoznajesz widoczną na nagraniu kobietę, to skontaktuj się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie publikują nagranie z wizerunkiem kobiety, mającej związek z kradzieżą perfum.

Deskrypcja do filmu: film rozpoczyna i kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Nagranie przedstawia kobietę w wieku około 30-lat, która podchodzi do regału, na którym ujawniono brak perfumy. Kobieta ma włosy rozpuszczone do ramion w kolorze blond. Ma na sobie białą spódnicę, czerwoną koszulę oraz białe klapki. Kobieta ma przewieszoną przez ramię torebkę oraz okulary przeciwsłoneczne. Kobieta po tym, jak podchodzi do regału, sprawdza perfumy, ostatecznie od niego odchodzi – w tym momencie nagranie się kończy.

Film publikacja wizernku

Opis filmu: Nagranie przedstawia kobietę w wieku około 30-lat, która podchodzi do regału, na którym ujawniono brak perfumy. Kobieta ma włosy rozpuszczone do ramion w kolorze blond. Ma na sobie białą spódnicę, czerwoną koszulę oraz białe klapki. Kobieta ma przewieszoną przez ramię torebkę oraz okulary przeciwsłoneczne. Kobieta po tym, jak podchodzi do regału, sprawdza perfumy, ostatecznie od niego odchodzi – w tym momencie nagranie się kończy.

Pobierz plik publikacja wizernku (format mp4 - rozmiar 5.89 MB)

Osoby posiadające informacje, mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości lub miejsca przebywania osoby podejrzewanej o dokonanie kradzieży proszone są o kontakt z olsztyńską jednostką Policji. Informacje można przekazywać telefonicznie, dzwoniąc pod nr tel. 47 73 134 24, osobiście w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(rp)

Powrót na górę strony