Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy nagranie

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny podejrzewanego o kradzież telefonu komórkowej i karty płatniczej. Wartość strat to 1000 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu o wartości tysiąca złotych oraz karty płatniczej. Do zdarzenia doszło 14 czerwca 2021 roku w jednym z lokali na terenie miasta. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o przestępstwo.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 80, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Policja zapewnia anonimowość.

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę siedzącego w lokalu.

(aj)

 

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę siedzącego w lokalu.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 17.24 MB)

Powrót na górę strony