Pomóż Policji w identyfikacji osób

Zatankował, nie zapłacił i odjechał – rozpoznajesz tego mężczyznę?

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości mężczyzny odpowiedzialnego za kradzież paliwa. Do przestępstwa doszło pod koniec sierpnia 2021 roku na terenie jednej ze stacji paliw przy ul. Lubelskiej w Olsztynie. Widoczny na nagraniu mężczyzna zatankował olej napędowy, narażając stację paliw na straty w kwocie ponad 600 zł.

Deskrypcja filmu: nagranie rozpoczyna i kończy biała plansza z napisem KOMENDA MIEJSKA POLICJI W OLSZTYNIE. Na początku filmu widać teren stacji paliw, gdzie pod dystrybutor podjeżdża osobowe audi. Samochód jest w kolorze srebrnym. Z auta od strony pasażera wysiada młody mężczyzna w bluzie, czapce z daszkiem oraz w krótkich spodenkach. Mężczyzna otwiera bagażnik auta w którym ustawione są pojemniki na paliwo. Następnie mężczyzna sięga po pistolet z olejem napędowym i tankuje paliwo do zbiorników znajdujących się w bagażniku. Po zatankowaniu paliwa o wartości ponad 600 zł, mężczyzna odkłada pistolet dystrybutora, zamyka bagażnik, wsiada na miejsce pasażera i odjeżdża ze stacji paliw.

Film Kradziez_paliwa_film.mp4

Opis filmu: Subskrypcja filmu: nagranie rozpoczyna i kończy biała plansza z napisem KOMENDA MIEJSKA POLICJI W OLSZTYNIE. Na początku filmu widać teren stacji paliw, gdzie pod dystrybutor podjeżdża osobowe audi. Samochód jest w kolorze srebrnym. Z auta od strony pasażera wysiada młody mężczyzna w bluzie, czapce z daszkiem oraz w krótkich spodenkach. Mężczyzna otwiera bagażnik auta w którym ustawione są pojemniki na paliwo. Następnie mężczyzna sięga po pistolet z olejem napędowym i tankuje paliwo do zbiorników znajdujących się w bagażniku. Po zatankowaniu paliwa o wartości ponad 600 zł, mężczyzna odkłada pistolet dystrybutora, zamyka bagażnik, wsiada na miejsce pasażera i odjeżdża ze stacji paliw.

Pobierz plik Kradziez_paliwa_film.mp4 (format mp4 - rozmiar 22.64 MB)

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na nagraniu mężczyznę, proszony jest o kontakt z olsztyńską jednostką Policji. Informacje na temat sprawcy przestępstwa kradzieży można przekazać osobiście w budynku KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23, telefonicznie pod nr tel. 47 73 134 24 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(rp)

Powrót na górę strony