Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukiwani sprawcy kradzieży pojazdu

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności zmierzające do ustalenia okoliczności i tożsamości sprawców kradzieży samochodu m-ki Audi A6. Z uzyskanych na chwilę obecną informacji wynika, że pojazd został skradziony z garażu podziemnego przy ul. Tęczowy Las w dniu 9 lipca 2021 r. Wartość auta oszacowano na kwotę około 70 tys. zł.

Deskrypcja: Zdjęcie przedstawia garaż podziemny. W garażu widać dwóch mężczyzn, którzy wychodzą z drzwi od klatki schodowej prowadzącej do garażu. Mężczyźni s ubrani na ciemno, mają na sobie czapki z daszkiem oraz maseczki ochronne. Mężczyźni rozglądają się po garażu, podchodzą do zaparkowanego osobowego Audi, wsiadają do niego i odjeżdżają.

Film Kradziez_auta_.mp4

Opis filmu: Nagranie rozpoczyna białą plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Nagranie przedstawia garaż podziemny. W garażu widać dwóch mężczyzn, którzy wychodzą z drzwi od klatki schodowej prowadzącej do garażu. Mężczyźni s ubrani na ciemno, mają na sobie czapki z daszkiem oraz maseczki ochronne. Mężczyźni rozglądają się po garażu, podchodzą do zaparkowanego osobowego Audi, wsiadają do niego i odjeżdżają. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie.

Pobierz plik Kradziez_auta_.mp4 (format mp4 - rozmiar 17.85 MB)

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych mężczyzn widocznych na nagraniu mogących mieć związek z przedmiotową kradzieżą proszone są o kontakt z policjantami zwalczającymi przestępczość p-ko mieniu pod numerem tel. 47 73 138 30 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

(rp)

Powrót na górę strony