Pomóż Policji w identyfikacji osób

Poszukujemy sprawcy zniszczenia auta

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie zaparkowanego auta. Do zdarzenia doszło 1 listopada 2021 roku przy ul. Turkowskiego w Olsztynie. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany sprawca przy użyciu betonowej płyty uszkodził boczną szybę oraz lusterko w zaparkowanym aucie. Do zdarzenia doszło 1 listopada 2021 roku przy ul. Turkowskiego w Olsztynie. Wartość strat to 850 złotych.
Policjanci prowadzący czynności zdecydowali o publikacji fragmentu fotografii zabezpieczonej w tej sprawie jako materiału dowodowego. Na załączonym materiale nie widać bezpośrednio wizerunku sprawcy, ale być może na jego podstawie pewne osoby rozpoznają mężczyznę podejrzewanego o zniszczenie mienia.
Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciu mężczyznę, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje na temat sprawcy przestępstwa można przekazywać osobiście, telefonicznie 47 73 134 24, 47 73 138 30 lub mailowo: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

  • Zdjęcie przedstawia wizerunek mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie auta.
  • Zdjęcie przedstawia wizerunek mężczyzny podejrzewanego o zniszczenie auta.
Powrót na górę strony