Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy wizerunek

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży blisko 300 sztuk zdrapek loterii pieniężnych. Wartość strat to około 1000 złotych. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 21 października 2021 roku w jednym ze sklepów w centrum Olsztyna. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawca wykorzystując nieuwagę obsługi placówki handlowej ukradł blisko 300 sztuk zdrapek loterii pieniężnych o łącznej wartości około 1000 złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę mogącego mieć związek z przestępstwem.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 38 50, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w obiekcie handlowym.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę w obiekcie handlowym.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 15.96 MB)

Powrót na górę strony