Publikujemy nagranie - Pomóż Policji w identyfikacji osób - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Pomóż Policji w identyfikacji osób

Publikujemy nagranie

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży zegarka o wartości ponad 24 tysięcy złotych. Do przestępstwa doszło w jednym z salonów jubilerskich na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzn widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Do zdarzenia doszło 24 listopada 2021 roku w jednym z salonów jubilerskich na terenie Olsztyna. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawcy wykorzystując nieuwagę obsługi placówki handlowej ukradli zegarek o wartości ponad 24 tysięcy złotych. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać osoby mogące mieć związek z przestępstwem.

Wszystkie osobo mogące pomóc w identyfikacji mężczyzn widocznych na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji pod nr tel.: 47 731 38 50, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia dwóch mężczyzna przed budynkiem. Kolejne ujęcie ukazuje te same osoby w pomieszczeniu.

(aj)

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia dwóch mężczyzna przed budynkiem. Kolejne ujęcie ukazuje te same osoby w pomieszczeniu.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 22.72 MB)

Powrót na górę strony