Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży plecaka

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personale mężczyzny mogącego mieć związek z kradzieżą plecaka z zawartością dokumentów i sprzętu elektronicznego. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzny widocznego na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji wyjaśniają okoliczności kradzieży plecaka z zawartością dokumentów oraz sprzętu elektronicznego. Do zdarzenia doszło 8 listopada 2021 roku w jednej z galerii handlowych na terenie Olsztyna. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

Wszystkie informacje mogąc pomóc w ustaleniu perosnaliów mężczyzny można przekazać do Komendy Miejskiej Policji pod nr tel.: 47 731 38 50, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę na ruchomych schodach w galerii handlowej.

(aj)

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem „Komenda Miejska Policji w Olsztynie”. Nagranie przedstawia mężczyznę na ruchomych schodach w galerii handlowej.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 3.06 MB)

Powrót na górę strony