Pomóż Policji w identyfikacji osób

Wyjaśniamy okoliczności kradzieży perfum

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalne młodej kobiety mogącej mieć związek z przestępstwem kradzieży w jednej z drogerii na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży perfum i kosmetyków. Łączna wartość strat to ponad 700 złotych. Do zdarzenia doszło 26 maja 2022 roku w jednej z drogerii na terenie miasta. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać osobę mogącą mieć związek z przestępstwem.

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych młodej kobiety widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel.: 47 731 33 71, 47 731 38 30, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl
(aj)

Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia młodą kobietę w drogerii.

Film Film

Opis filmu: Film zaczyna i kończy biała plansza z niebieskim napisem "Komenda Miejska Policji w Olsztynie". Nagranie przedstawia młodą kobietę w drogerii.

Pobierz plik Film (format mp4 - rozmiar 4.66 MB)

Powrót na górę strony