Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Rowery odzyskane przez policjantów

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają właścicieli rowerów, które zabezpieczyli w wyniku przeprowadzonych czynności. Większość z jednośladów nie została zarejestrowana w systemie, co oznaczać może, że ich kradzież nie została zgłoszona na Policję. W przypadku rozpoznania na zdjęciach swojej własności prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału dw z Przestepczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod numerem telefonu: 89 522 34 74, 89 522 38 30.

 2. Elektronarzędzia zabezpieczone przez kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają właścicieli elektronarzędzi, które zabezpieczyli podczas przeprowadzonych czynności. Większość z przedmiotów nie jest zarejestrowana w systemie, co oznaczać może, że ich kradzież nie została zgłoszona na Policję. W przypadku rozpoznania na zdjęciach swojej własności prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod numerem telefonu: 89 522 34 60.

 3. ZAWODY W KONKURENCJACH WYTRZYMAŁOŚCIOWO – SIŁOWYCH. Zapraszamy na II edycję !

  W związku z przypadającym w tym roku jubileuszem 100. rocznicy powstania Policji Państwowej tegoroczną II edycję zawodów wytrzymałościowo-siłowych połączono z charytatywnym biegiem na rzecz wsparcia podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

 4. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 5. Kierownictwo

 6. Rzeczy odzyskane

 7. Wydział Prewencji

 8. Komisariat Policji w Dobrym Mieście

 9. Komisariat Policji w Olsztynku

 10. Druki do pobrania