Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Ważne informacje - 5 artykułów

Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Kierownictwo

 2. Pożegnanie ze sztandarem Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie insp. Piotra Zabuskiego i przekazanie obowiązków Komendanta mł. insp. Robertowi Zalewskiemu

  „Tak, dobiega koniec mojej służby w Policji, którą będę wspominał Bardzo Miło. Przywiązałem się do tej formacji i oddałem jej kawał swojego życia. Gdybym miał jeszcze raz podejmować decyzję jaki zawód wybrać nadal nie miałbym wątpliwości, że chciałbym być policjantem” – insp. Piotr Zabuski. Po 30 latach służby na zasłużoną emeryturę odszedł Komendant Miejski Policji w Olsztynie insp. Piotr Zabuski. Uroczystość pożegnania ze sztandarem odbyła się w czwartek (25.02.2021) w siedzibie olsztyńskiej jednostki Policji przy ul. Partyzantów 23 w gabinecie Komendanta. Z uwagi na obostrzenia sanitarne, pożegnanie z kadrą kierowniczą w większym gronie było niemożliwe, dlatego zdanie stanowiska Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie odbyło się w kameralnej atmosferze przy udziale Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie nadinsp. Tomasza Klimka.

 3. Zawiadomienie o przestępstwie lub wykroczeniu - zgłoszenie online

  Chcesz zgłosić Policji przestępstwo lub wykroczenie? Nie musisz przychodzić do komendy osobiście! Możesz to zrobić przesyłając stosowną informację pocztą tradycyjną lub mailem. Aby ułatwić tą procedurę, Komenda Miejska Policji w Olsztynie opracowała wzór takiego doniesienia. W poszczególnych polach wpisz odpowiednie informacje. Gotowe pismo (wraz z załącznikami) wyślij pocztą tradycyjną pod adres: Komenda Miejska Policji w Olsztynie, 10-526 Olsztyn ul. Partyzantów 23 lub prześlij je na adres mailowy oficera dyżurnego KMP w Olsztynie: dyzurny@olsztyn.ol.policja.gov.pl Pamiętaj, że możesz to zrobić również drogą elektroniczną.

 4. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 5. OSZUSTWA INTERNETOWE

  Globalna sieć komputerowa – Internet stał się nieodłączną częścią naszego codziennego życia. Wykorzystywany jest w pracy, do nauki, wymiany informacji lub jako forma relaksu, czy zabawy. Niestety z Internetu korzystają również osoby, które wykorzystują go do popełniania przestępstw. Za pośrednictwem Internetu, tak jak i w świecie rzeczywistym, popełniana jest cała gama różnego rodzaju przestępstw, jednak użytkownicy Internetu nie zawsze zdają sobie z tego sprawę jak łatwo można stać się ofiarą

 6. Druki do pobrania

 7. Wydział Prewencji

 8. Podejrzani o zabójstwo w Olsztynku tymczasowo aresztowani

  Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego w sprawie śmierci 56-letniego mieszkańca Olsztynka Sąd Rejonowy w Olsztynie zastosował wobec podejrzanych o zabójstwo mężczyzn w wieku 24 i 31 lat środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 9. Jesteś świadkiem wypadku drogowego? Pamiętaj!

  Wielu kierowców nie wie jak ma się zachować widząc wypadek samochodowy. Niektórzy przejeżdżają obojętnie, inni panikują. Czas jest najważniejszy dla ofiar takiego zdarzenia - jeśli pomoc przyjdzie w porę są większe szanse uratowane czyjegoś życia. Zapoznaj się z radami policjantów jak zachowywać się gdy jesteśmy świadkami wypadku. Pamiętaj, że ty też możesz kiedyś potrzebować czyjejś pomocy.

 10. Komisariat Policji w Barczewie

Powrót na górę strony