Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Olsztyn: Przełożeni i koledzy uroczyście pożegnali policjanta odchodzącego ze służby

  Z dniem 16 listopada na emeryturę odszedł nadkom. Paweł Macoch, który w szeregach Policji był od 1986 roku. W obecności mł. insp. Mieczysława Wójcika Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie, a także naczelnika i policjantów ze Sztabu Policji KMP w Olsztynie, odbyło się jego uroczyste pożegnanie.

 2. Olsztyn: Tramwaj na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym cd.

  W związku z tym, iż w najbliższym czasie zakończą się prace związane z budową linii tramwajowej, na kilku skrzyżowaniach w mieście, gdzie odbywa się ruch okrężny, zamontowane zostaną nowe sygnalizatory STK, STT i ST. Będą to tzw. światła dla tramwajów. Niewątpliwie pojawienie się w komunikacji miejskiej nowego środka transportu obliguje do uaktualnienia posiadanej wiedzy i dostosowywania jej do realiów komunikacyjnych. Zapoznaj się więc co oznaczają te światła i jedź bezpiecznie.

 3. Postępowania w sprawie firmy LEX SUPERIOR SP. Z O.O.

  Prokuratura Okręgowa w Gdańsku Wydział VI do Spraw Gospodarczych prowadzi za syg.akt VI Ds.74/15 śledztwo w sprawie usiłowania doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem szeregu osób pokrzywdzonych, od których firma Lex Superior sp.z o.o żąda zapłaty pieniędzy w kwocie 750zł., tytułem naprawienia szkody za rzekome naruszenie praw autorskich, oferując jednocześnie zawarcie ugody, po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonych w błąd co do podstawy faktycznej i prawnej.

 4. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 5. Kierownictwo

 6. Wydział Kryminalny

 7. Wydział Ruchu Drogowego

 8. Komisariat Policji w Biskupcu

 9. Komisariat Policji w Dobrym Mieście

 10. Komisariat Policji w Barczewie