Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Policjanci apelują o odpowiedzialne zachowanie

  Policjanci apelują o odpowiedzialne i rozsądne zachowanie, w tym o przestrzeganie wprowadzonych ograniczeń, współpracę i realizowanie poleceń służb. W tym trudnym dla wszystkich momencie ważne jest, aby stosować się do poleceń wszystkich funkcjonariuszy! Na ulicach Olsztyna i powiatu olsztyńskiego policjanci emitują komunikaty ostrzegawcze przez megafony z radiowozów.

 2. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 3. Druki do pobrania

 4. Komisariat Policji w Biskupcu

 5. Wydział Prewencji

 6. Stop piratom drogowym!

  Olsztyńscy policjanci dbają o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego oraz wyciągają surowe konsekwencje wobec osób, które rażąco łamią obowiązuje przepisy. Przekonał się o tym 39-latek, który osobowym forem jechał z prędkością 101 km/h w obszarze zabudowanym w jednej z miejscowości w gminie Barczewo. Mężczyzna stracił już prawo jazdy. Nie obyło się również bez wysokiego mandatu i punktów karnych.

 7. Jesteś świadkiem wypadku drogowego? Pamiętaj!

  Wielu kierowców nie wie jak ma się zachować widząc wypadek samochodowy. Niektórzy przejeżdżają obojętnie, inni panikują. Czas jest najważniejszy dla ofiar takiego zdarzenia - jeśli pomoc przyjdzie w porę są większe szanse uratowane czyjegoś życia. Zapoznaj się z radami policjantów jak zachowywać się gdy jesteśmy świadkami wypadku. Pamiętaj, że ty też możesz kiedyś potrzebować czyjejś pomocy.

 8. Kierownictwo

 9. Komisariat Policji w Olsztynku

 10. Wydział Ruchu Drogowego