Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Olsztyn: Przywłaszczyli telefon komórkowy – rozpoznajesz ich?

  Olsztyńscy policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości kobiety i mężczyzny, którzy są sprawcami przywłaszczenia wartego 900 zł telefonu komórkowego. Do zdarzenia doszło 13 lutego w restauracji przy Pl. Roosevelta w Olsztynie.

 2. Elektronarzędzia zabezpieczone przez kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają właścicieli elektronarzędzi, które zabezpieczyli podczas przeprowadzonych czynności. Większość z przedmiotów nie jest zarejestrowana w systemie, co oznaczać może, że ich kradzież nie została zgłoszona na Policję. W przypadku rozpoznania na zdjęciach swojej własności prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału Kryminalnego KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod numerem telefonu: 89 522 34 60.

 3. Rowery odzyskane przez policjantów

  Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalają właścicieli rowerów, które zabezpieczyli w wyniku przeprowadzonych czynności. Większość z jednośladów nie została zarejestrowana w systemie, co oznaczać może, że ich kradzież nie została zgłoszona na Policję. W przypadku rozpoznania na zdjęciach swojej własności prosimy o kontakt z sekretariatem Wydziału dw z Przestepczością p-ko Mieniu KMP w Olsztynie przy ul. Partyzantów 23 pod numerem telefonu: 89 522 34 74, 89 522 38 30.

 4. Rzeczy odzyskane

 5. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 6. Wydział Prewencji

 7. Kierownictwo

 8. Wydział Ruchu Drogowego

 9. Komisariat Policji w Olsztynku

 10. Komisariat Policji w Barczewie