Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Olsztyn: Pomóż policji w identyfikacji sprawcy przywłaszczenia

  Wydział d/w z Przestępczością p-ko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie zaistniałego przywłaszczenia znalezionego telefonu komórkowego o wartości 750 zł. Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego miesiąca, w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Olsztyna. W postępowaniu uzyskano i zabezpieczono, nagranie z monitoringu sklepowego, na którym ujawniono wizerunek sprawcy przywłaszczenia.

 2. Olsztynek: Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku podsumowali ostatni rok pracy

  W odprawie służbowej, która odbyła się w ubiegłym tygodniu uczestniczyli nie tylko policjanci ale także przedstawiciele lokalnych samorządów, którym bezpieczeństwo mieszkańców gminy Olsztynek nie jest obojętne. Podczas spotkania komendant Komisariatu Policji w Olsztynku omówił wyniki pracy swoich funkcjonariuszy za miniony rok.

 3. Kierownictwo

 4. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 5. Komisariat Policji w Barczewie

 6. Komisariat Policji w Dobrym Mieście

 7. Komisariat Policji w Biskupcu

 8. Komisariat Policji w Olsztynku

 9. Bezpieczna podróż

  Powinniśmy szczególnie zadbać o bezpieczeństwo w podróży. Jadąc własnym samochodem na urlop pamiętajmy o sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu i usunięciu nawet najdrobniejszych usterek. Za kierownicę siadamy trzeźwi i wypoczęci. Na postój wybierajmy miejsca zaludnione i dobrze oświetlone. Wysiadając z samochodu należy zabrać ze sobą wszystkie wartościowe przedmioty, drogą odzież i dokumenty, zamknąć auto i uruchomić urządzenie alarmowe.

 10. Posterunek Policji w Olsztynie