Komenda Miejska Policji w Olsztynie


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Olsztyn: Poszukiwany sprawca rozboju!

  Policjanci kryminalni z Olsztyna poszukują mężczyzny, który napadł na pracownika banku i grożąc przedmiotem przypominającym broń ukradł znaczną sumę pieniędzy. Po zdarzeniu sprawca oddalił się w nieznanym kierunku. Policja publikuje wizerunek sprawcy z chwili dokonania przestępstwa. Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o jak najszybszy kontakt z policją.

 2. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 3. Kierownictwo

 4. Wydział Kryminalny

 5. Wydział Ruchu Drogowego

 6. Olsztyn: Pojechali po poszukiwanego. Znaleźli narkotyki. Dwaj bracia trafili do aresztu.

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego weszli do mieszkania, gdzie miał przebywać poszukiwany. Jak się okazało mężczyzna ukrywał się w swoim pokoju, w którym policjanci znaleźli narkotyki. Po dokładnym przeszukaniu mieszkania, funkcjonariusze środki odurzające znaleźli również w pokoju brata poszukiwanego. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Łącznie posiadali 250 gram marihuany i 150 gram amfetaminy.

 7. Komisariat Policji w Olsztynku

 8. Komisariat Policji w Barczewie

 9. Wydział dw. z Przestępczością Gospodarczą

 10. Olsztyn: Policjanci olsztyńskiej drogówki docenieni przez Komendanta Miejskiego Policji w Olsztynie

  Podczas spotkania w Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie, mł. insp. Piotr Zabuski osobiście podziękował funkcjonariuszom z Wydziału Ruchu Drogowego za to, że w czasie wolnym od służby czynnie angażują się w poprawę pracy olsztyńskiej drogówki.