Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komenda Miejska Policji w Olsztynie

 2. Olsztynek: Policjanci z Olsztynka uczą technik samoobrony mieszkanek swojej gminy

  Funkcjonariusze z Olsztynka zapraszają kobiety z regionu do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach samoobrony. St. sierż. Adam Mikołajczyk i st. post. Mariusz Kowalczyk w każdą środę, o godz. 16 30, uczą podstawowych technik samoobrony i zdradzają jak się zachowywać by nie doszło do ataku.

 3. Olsztyn: Już funkcjonuje coroczny punkt kontroli autokarów przy ul. Leonharda w Olsztynie !

  Przy ul. Leonharda funkcjonuje już punkt kontroli autokarów. Wszystkich zainteresowanych skontrolowaniem autobusu przed wyjazdem zapraszamy w godz. 5:30 – 8:30. WAŻNE!!! Każdy, kto chce aby kontrola odbyła się w godzinach innych niż funkcjonuje punkt, proszony jest o kontakt koniecznie KILKA DNI WCZEŚNIEJ !!!

 4. Kierownictwo

 5. Wydział Prewencji

 6. Komisariat Policji w Dobrym Mieście

 7. Wydział Ruchu Drogowego

 8. Olsztyn: Policjanci z Sierżantem Żabusiem odwiedzili przedszkolaków

  Policjanci z Komisariatu Policji w Olsztynku odwiedzili dzieci z Przedszkola Miejskiego Nr 5 w Olsztynie i przedszkolaków z Nidzicy. Dzieci poznawały zasady bezpiecznej zabawy, przy wykorzystaniu Autochodzika uczyły się bezpiecznego poruszania po drogach, a dzięki „Magicznej Tubie” zrozumiały znaczenie noszenia odblasków. Policjantom towarzyszył Sierżant Żabuś – maskotka olsztyńskiej Policji.

 9. Olsztyn: Odprawa kadry kierowniczej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie

  Wczoraj, w olsztyńskim Kapitanacie- siedzibie III rewiru dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie odbyła się odprawa kadry kierowniczej tutejszej jednostki oraz jednostek podległych. Na spotkaniu pożegnano byłego już komendanta Komendanta Komisariatu Policji w Barczewie - Mariusza Szczepańskiego. Policjanci podsumowali również pracę pionów prewencji oraz kryminalnego.

 10. Komisariat Policji w Biskupcu