Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Mł. insp. Piotr Zabuski nowym Komendantem Miejskim Policji w Olsztynie

W Komendzie Miejskiej Policji w Olsztynie odbyło się uroczyste przekazanie jednostki i obowiązków służbowych nowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Olsztynie. Został nim mł. insp. Piotr Zabuski- dotychczasowy naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Olsztynie. Nowego szefa olsztyńskiej Policji przywitał Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, mł. insp. Arkadiusz Sylwestrzak.

Dziś (03.02) o godz. 10:00 w hali przy ul. Pstrowskiego 3 odbyła się uroczystośc przekazania jednostki nowemu Komendantowi Miejskiemu Policji w Olsztynie. Został nim dotychczasowy naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Olsztynie.

Mł. insp. Piotr Zabuski przejął obowiązki od insp. Mieczysława Wójcika, który po 26 latach służby przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Uroczystość przekazania jednostki nowemu Komendantowi odbyła się w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, mł. insp. Arkadiusza Sylwestrzaka. Nie zabrakło także  przedstawicieli zaprzyjaźnionych służb, duchowieństwa i samorządów. W uroczystości wzięli także udział  policjanci i pracownicy cywilni, a także przedstawiciele wojewódzkich i miejskich związków zawodowych policji w pracowników policji.

 

ab