Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci dziękują za pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety napotkanej na krajowej "szesnastce"

Z pomocą internautów policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie ustalili tożsamość kobiety, którą napotkali na krajowej "szesnastce". Okazało się, że to 35- letnia mieszkanka województwa lubelskiego.

Przypomnijmy- w niedzielny poranek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie napotkali na krajowej "szesnastce" kobietę. Nie miała ona przy sobie żadnych dokumentów, nie była również w stanie powiedzieć jak się nazywa i gdzie mieszka. Z uwagi na jej stan funkcjonariusze zaopiekowali się nią, zawieźli do szpitala i przekazali pod opiekę lekarzy. Mimo udzielonej pomocy, kobieta nadal nie potrafiła powiedzieć, kim jest i skąd pochodzi.

Policjanci postanowili więc zwrócić się o pomoc w ustaleniu tożsamości publikując jej wizerunek na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Komunikat spotkał się z ogromnym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie kilku godzin informacja obiegła całą Polskę, docierając dzięki temu do znajomych i rodziny kobiety. Okazało się, że to 35- letnia mieszkanka województwa lubelskiego.

Dziękujemy zarówno dziennikarzom jak i internautom, którzy udostępniali nasz komunikat na stronach internetowych i portalach społecznościowych. Poraz kolejny razem udowodniliśmy, jak ważna jest współpraca służb z obywatelami.


 

ab