Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Biskupiec: Festyn dla dzieci, którego inicjatorem był dzielnicowy z Biskupca

Policjant dzielnicowy z Komisariatu Policji w Biskupcu mł. asp. Piotr Ryms zafundował biskupieckim dzieciom nie lada atrakcje. Była dmuchana zjeżdżalnia, Bumper Ball czy interaktywna podłoga. Dzieciakom podczas festynu nie zabrakło uwielbianej przez nie waty cukrowej oraz popcornu. Miły gest ze strony policjanta z zespołu dzielnicowych sprawił, że na każdej dziecięcej buzi pojawił się uśmiech.

Policjant dzielnicowy mł. asp. Piotr Rymus wie dokładnie, co należy zrobić aby na dziecięcych buziach wywołać uśmiech. Funkcjonariusz w czasie wolnym od służby dzieciom w wieku przedszkolnym oraz szkolny zafundował nie lada atrakcje w postaci zorganizowania festynu.

Podczas animacji dostępne były między innymi takie atrakcje jak:

 • dmuchana zjeżdżalnia,
 • Bumper Ball,
 • podłoga interaktywna,
 • ogromna chusta animacyjna z pokazem kolorowych piłeczek,
 • uwielbiana przez dzieci wata cukrowa i popcorn a także soki i woda.

Zorganizowana przez biskupieckiego dzielnicowego impreza była również doskonałą okazja do przeprowadzenia pokazu policyjnego sprzętu. Koledzy mł. asp. Piotra Rymus, dzielnicowi z KP w Biskupcu przekazywali dzieciom treści dotyczące: bezpiecznego zachowania na drodze, kontaktu z osobami nieznanymi czy zasad bezpiecznych zabaw na podwórku. Połączenie zabawy z przekazywanymi informacjami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem dzieci dla których był zorganizowany festyn. Nie ma przecież nic cenniejszego od usmiechniętej buzi dziecka. Podczas zabawy dzieci otrzymały przygotowane przez policjantów upominki w postaci naklejek i długopisu z logo Komisariatu Policji w Biskupcu.

Impreza przebiegała w miłej i radosnej atmosferze co potwierdzał uśmiech na twarzach dzieci towarzyszący im do kon ca trwania imprezy.

 

 • Dzieci wspólnie ze swoimi opiekunami na hali sportowej. Część dzieci bawiących sią na dmuchanej zjeżdżąlni.
  festyn dzla dzieci i młodzieży
 • Dzieci na festynie bawiące się z maskotką Myszki Miki.
  festyn dla dzieci i młodzieży
 • Kilkuletnie uśmiechnięte dziecko przebrane w strój policjanta. Dziecko w ręku trzyma m.in. latarkę policyjną z czerwoną nasadką służącą do zatrzymywania pojazdów.
  festyn dla dzieci i młodzieży
 • Ojciec wraz ze swoim kilkuletnim dzieckiem przetaczają dmuchane koło.
  festyn dla dzieci i młodzieży

 

rp