Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Finał Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”

Praca asp. szt. Sławomira Kobylińskiego i sierż. szt. Przemysława Ziółkowskiego z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zwyciężyły w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji”. Dziś, przedstawiciele olsztyńskiej jednostki Policji reprezentują garnizon warmińsko-mazurskich policjantów na arenie finału konkursu, który odbywa się w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa.

Praca, którą do Ogólnopolskiego Festiwalu Form Teatralnych, Literackich, Filmowych i Malarskich „100 lat Policji” wykonali samodzielnie funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie: asp. szt. Sławomir Kobyliński i sierż. szt. Przemysław Ziółkowski  zachwyciły jury.

Zwycięzcy etapu wojewódzkiego w kategoriach:

1.audiowizualnej - asp. szt. Sławomir  Kobyliński - Wydział Zabezpieczenia Miasta KMP w Olsztynie - film „Policja wczoraj i dziś”.

2. plastycznej  - sierż. szt. Przemysław Ziółkowski - Wydział Zabezpieczenia Miasta KMP w Olsztynie - plakat  „100-lecie Polskiej Policji”. Wart odkreślenia jest fakt, że policjant brał udział we wcześniejszych konkursach m. in. na projekt medalu okolicznościowego na 100-lecie Policji).

Dziś, na uroczystej Gali Festiwalu, który odbędzie się w doborowym towarzystwie m.in. znanych aktorów, reżyserów, choreografów czy plastyków w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa okaże się, czyja praca będzie najlepsza. Koledzy i koleżanki z KMP w Olsztynie kibicują i trzymają kciuki za swoich przedstawicieli. Powodzenia!

rp