Olsztyn: Razem dla bezpieczeństwa - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Olsztyn: Razem dla bezpieczeństwa

Przedstawiciele policji, wojska, straży pożarnej, straży granicznej, straży miejskiej, zespołów zarządzania kryzysowego spotkali się by omówić i dograć zasady współpracy. Komendant insp. Piotr Zabuski podkreślił podczas swojego wystąpienia, jak ważne jest by instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo spotykały się cyklicznie, eliminowały błędy w procedurach oraz wymieniały się doświadczeniami.

Dziś o godzinie 10.00 w sali odpraw przy ul. Niepodległości w Olsztynie spotkali się przedstawiciele policji, wojska, straży pożarnej, straży granicznej, straży miejskiej, zespołów zarzadzania kryzysowego w mieście Olsztynie i powiecie. Celem wspólnej odprawy było dogranie zasad współpracy wszystkich instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo mieszkańców Olsztyna i powiatu olsztyńskiego.

Komendant insp. Piotr Zabuski podkreślił podczas swojego wystąpienia, jak ważne jest by instytucje spotykały się cyklicznie, eliminowały błędy w procedurach oraz wymieniały się doświadczeniami. Jak zapowiedział szef olsztyńskich policjantów, tego typu spotkania są bardzo ważne i będą kontynuowane cyklicznie.

mp