Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Powiatowe eliminacje konkursu – oskarżyciel publiczny

Data publikacji 07.10.2019

Pod koniec września odbyły się powiatowe eliminacje do II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych. Funkcjonariusze rozwiązywali test wiedzy, składający się z 40 pytań. Zwycięzcą okazał się asp. szt. Piotr Jankowski, który będzie reprezentował naszą jednostkę w trakcie wojewódzkiego etapu konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pod koniec września w Olsztynie odbyły się powiatowe eliminacje do II Ogólnopolskiego Konkursu dla Policjantów – Oskarżycieli Publicznych. Funkcjonariusze z naszego regiony rywalizowali w teście wiedzy, składającego się z 40 pytań. Zagadnienia dotyczyły znajomości przepisów zawartych w m.in. kodeksie wykroczeń oraz postępowania w sprawach o wykroczenia.

Zwycięzcą powiatowych eliminacji został asp. szt. Piotr Jankowski – Specjalista Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, ktory rozwiązał test z najlepszym wynikiem punktowym i w najkrótszym czasie. Będzie on reprezentował naszą jednostkę w trakcie wojewódzkiego etapu konkursu.

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów.

(aj)