Poszukiwani trafili za kraty - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Olsztynie

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwani trafili za kraty

Olsztyńscy policjanci w ostatnich dniach zatrzymali dwóch poszukiwanych. Dziś w nocy 30-latka zakończyła kurs taksówką w policyjnej celi. Natomiast wczoraj funkcjonariusze zauważyli i zatrzymali mężczyznę poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości celem odbycia kary roku pozbawienia wolności.

Dziś w nocy (07.11.2019) do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zgłosiłl się taksówkarz, który twierdził, że jego pijana pasażerka zasnęła w samochodzie i nie ma z nią kontaktu. Na miejsce została wezwana załoga pogotowia ratunkowego. Po chwili 30-latka ocnkęła się ze snu. Okazało się, że nic jej nie jest, tylko przesadziła z alkoholem.

Sprawdzenie w policyjnych systemach wykazało, że kobieta była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie celem odbycia kary 15 dni pozbawieniu wolności za kradzież. Kobieta zamiast trafić do swojego mieszkania, spędziła noc w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu zostanie przewieziona do aresztu.

Wczoraj wieczorem (06.11.2019) przy jednym z olsztyńskich sklepów funkcjonariusze zauważyli mężczyznę, który może być poszukiwany. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W trakcie czynności okazało się, że 22-latek był sprawcą uszkodzenia ciała i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mężczyna został zatrzymany. Najbliższy rok spędzi w Areszcie Śledczym.

(aj)