Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Chciał odegrać się na współlokatorach - został zatrzymany

Głośna muzyka – to właśnie z tego powodu w mieszkaniu 24-latka musieli interweniować policjanci. Funkcjonariusze, którzy podjęli czynności służbowe w związku z zakłócaniem ciszy nocnej, w mieszkaniu należącym do 24-letniego mężczyzny znaleźli również zakazane substancje. Policjanci zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę a także zatrzymali w policyjnym areszcie właściciela narkotyków. Mężczyzna ze swojego zachowania będzie się musiał wytłumaczyć przed sądem.

W piątek wieczorem (29.11.2019) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie, że jeden z lokatorów w mieszkaniu na terenie miasta słucha głośno muzyki, tym samym zakłóca spokój innym osobom. Na miejscu funkcjonariusze zastali 24-letniego mężczyznę, który twierdził, że pokłócił się ze swoimi współlokatorami i postanowił się odegrać – słuchając głośno muzyki. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy.  

Policjanci w trakcie interwencji w łazience zauważyli szklaną rurkę z suszem roślinnym koloru zielonego, której właścicielem był 24-letni mężczyzna. W trakcie dalszego przeszukania mieszkania znaleziono również zawiniątko z zawartością białego proszku oraz plastikowy pojemnik z suszem roślinnym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina, co zostało potwierdzone badaniem zabezpieczonych substancji policyjnym narkotestem.

24-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Został on przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania nielegalnych substancji za który zgodnie z prawem może mu teraz grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

(aj)