Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Utrudnienia w ruchu drogowym na drodze S-51 po zderzeniu dwóch aut osobowych

Policjanci ruchu drogowego pracują na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem dwóch aut osobowych, do którego doszło na drodze S-51 na wysokości m. Stawiguda w kierunku Olsztyna. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 9:00. W miejscu zdarzenia ruch odbywa się jednym pasem ruchu. Policja apeluje o ostrożność.

Pracujący na miejscu zdarzenia drogowego policjanci ustalili, że prawdopodobnym sprawcą jest 39-letni kierowca osobowej dacii, który jadąc prawym pasem ruchu w kierunku Olsztyna najechał na tył poprzedzającego go citroena. Na skutek uderzenia 45-letni kierowca citroena stracił panowanie nad kierowanym pojazdem, wpadł w poślizg a jego auto ostatecznie dachowało. Obaj kierowcy samodzielnie opuścili uszkodzone pojazdy.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci z ruchu drogowego, straż pożarna oraz karetka pogotowia, którą obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach kierowców. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Mundurowi apelują o zdjęcie nogi z gazu i zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy.

rp

Powrót na górę strony