Aktualności

Nagranie z kradzieży puszki z pieniędzmi przeznaczonymi na leczenie chorej Lenki

Olsztyńscy policjanci pracują nad ustaleniem tożsamości osób odpowiedzialnych za kradzież puszki z pieniędzmi do której składane były datki na leczenie chorej Lenki. Zdarzenie miało miejsce w grudniu 2020 roku na terenie jednego ze sklepów spożywczych przy ul. Wojska Polskiego w Olsztynie. Brak słów, bo tylko tyle można powiedzieć o zachowaniu sprawców kradzieży puszki z pieniędzmi, którzy bez skrupułów przywłaszczyli skarbonkę z pieniędzmi przeznaczonymi na leczenie chorego dziecka. Olsztyńska Policja publikuje nagranie z chwili kradzieży. Nagranie ze sklepu, w którym stała puszka może i nie jest najwyższej jakości, ale może doprowadzić do ustalenia i zatrzymania sprawców tego zdarzenia.

Każdy, kto rozpoznaje widocznych na nagraniu mężczyzn proszony jest o kontakt z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie osobiście przy ul. Pstrowskiego 3 lub telefonicznie: 47 73 147 70 / 47 73 134 24. Informacje można przekazywać również drogą mailową: bernadeta.cwiklinska-rydel@olsztyn.ol.policja.gov.pl - Policja zapewnia anonimowość!

Nagranie rozpoczyna biała plansza z napisem Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Na filmie widać dwóch mężczyzn ubranych w bluzy z kapturem, którzy przeszli w okolice kasy sklepowej. Jeden z mężczyzn w pewnym momencie wziął stojącą obok kasy puszkę do której zbierane były pieniądze na leczenie chorego dziecka i schował  jąpod lkurtkę. Po kradzieży puszki z pieniędzmi, mężczyźni wycofują się i niezauważeni przez sprzedawcę wychodzą ze sklepu. Nagranie kończy biała plansza z napisem Komenda miejska Policji w Olsztynie.

 

Opis filmu: Film z chwili kradzieży puszki z pieniędzmi zbieranymi na leczenie chorego dziecka. Na filmie widać policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzących jednego z zatrzymanych mężczyzn. Zatrzymany ma ręce skute kajdankami. Policjanci sprowadzają mężczyznę po schodach, a później kierują się z nim w stronę wyjścia.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 8.33 MB)

 

(rp)

Powrót na górę strony