Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmian warty na stanowisku Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku

Po 30 latach służby na emeryturę odszedł Z-ca Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku – podkom. Adam Kaczmarczyk. Ze względu na pandemię koronowirusa była to inna niż zazwyczaj uroczystość – w reżimie sanitarnym. Nie zabrakło jednak ciepłych słów, podziękowań i życzeń. W czwartek odbyło się również przekazanie obowiązków Z-cy Komendanta Komisariatu w Olsztynku – asp. szt. Joannie Rogozińskiej.

Podkom. Adam Kaczmarczyk rozpoczął służbę w Policji w 1991 roku w pionie prewencji, a od 2000 roku na stałe związał się z pionem kryminalnym. W 2015 roku powierzono mu obowiązki Zastępcy Komisariatu Policji w Olsztynku. Odznaczony brązową odznaką „Zasłużony Policjant”.

W czwartek (25.02.2021) po 30 latach służby, podkom. Adam Kaczmarczyk odszedł na zasłużoną emeryturę. Z tej okazji w siedzibie olsztyneckiej jednostki odbyło się uroczyste pożegnanie byłego Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku. Było to spotkanie inne niż zwykle, ponieważ odbyło się w pełnym reżimie sanitarnym i w niewielkim gronie.

Mł. insp. Robert Zalewski podziękował za dotychczasową służbę podkom. Adamowi Kaczmarczykowi – za sumienne wykonywanie obowiązków służbowych na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców. Nie zabrało również życzeń zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz samych radości w chwilach spędzonych na zasłużonej emeryturze.

Decyzją mł. insp. Roberta Zalewskiego obowiązki Z-cy Komendanta Komisariatu Policji w Olsztynku przejęła asp. szt. Joanna Rogozińska, która do tej pory pełnia funkcję Kierownika Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Olsztynku.

(aj)

  • Zdjęcie przedstawia umundurowanych policjantów oraz pracownika cywilnego.
  • Zdjęcie przedstawia mł. insp. Robert Zalewskiego oraz podkom. Adama Kaczmarskiego.
  • Zdjęcie przedstawia umundurowanych policjantów.
Powrót na górę strony